Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Aneta Trojanová

Lůca je náš anděl strážný, díky ní máme možnost mít všechno po čem sníme! Vždycky ji budeme chválit a doporučovat! Děkujeme za tebe!

Lucie Kultová

Mít po ruce finančního poradce, když řešíte finanční záležitosti a samy se v tom moc neorientujete, je v dnešní době skoro nutnost, ale mít po ruce opravdu dobrého finančního poradce je někdy spíš o štěstí a my měli fakt obrovský štěstí že se nás ujala právě Lucka.

Hanka Buitendijk

S Luckou Nehybovou spolupracuji úspěšně již 8 let. Mám v ní naprostou důvěru a díky ní je můj život snadnější. Sama se moc o finanční svět už nestarám a proto je fajn mít někoho kdo tomu rozumí, je na vaší straně a dokáže vám 100% poradit. Z vlastní zkušenosti vím, že v cizině je finanční poradenství naprosto normální záležitost, tak jako chodíme automaticky k doktorovi se zdravotními problémy či pro radu jak zlepšit naše zdraví. Jsem moc ráda, že se v ČR tato služba také více využívá, zvláště v době kdy nevíte kdo vám co kde slíbí. Děkuji Lucko za tvoji pomoc!

Lukáš Erlebach

Doporučuji všema deseti, za těch let (od roku 2012) co je Lucie mojí finanční poradkyní jsem dokázal ušetřit nemalé peníze. Kdo nechce peníze nechat ležet jen tak ladem, tak vřele doporučuji. Lucie má přehled a umí skvěle poradit jak s penězi správně naložit.

Zuzka Kadlecová

U Lucky jsme od jejího úplného začátku. Moje mamka je první klientka a jak ona, tak já máme s Luckou ty nejlepší zkušenosti. Díky Lucce, jejím radám a chytrým investicím jsem mohla jet na dovolenou do Ameriky na celý měsíc. Rozhodně každému doporučuji.